Trapez Sac

Trapez Saç

Trapez sac, levhalar şeklinde üretilen ve farklı kullanım alanları bulunan oldukça özel ürünlerdir. Alüminyumdan elde edilen ve tercihe göre renkli – renksiz olan trapez sacın kalınlık ve formları da değişkendir. Oluklu levha adıyla da bilinen bu sac çeşidi ile yaşam alanınızda kusursuz çözümler elde edebilirsiniz.

Kullanım alanı genellikle çatı ve cephe kaplama olarak bilinen bu ürünlerin işlevsel anlamda başarılı olduklarından söz etmek gerekir. Öte yandan görsel olarak da ihtiyaçları karşılayabiliyor olması trapez saclarla alakalı talebi arttırmaktadır. Siz de kusursuz bir çözüm elde etmek adına trapez sac kullanmak ister misiniz? O halde Ateş Çit Sistemleri ile beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermek adına harekete geçmelisiniz. 

Trapez Sac Özellikleri

Birden fazla katmanın bulunduğu yapı olarak da kabul edilen trapez sacların en önemli özelliklerinden bir tanesi de dayanıklı olmasıdır. Üst kısmında korozyonu önleyen bir çözüm sağlarken renk seçenekleri de talebe uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şekil itibarıyla kaliteli olması ve ihtiyaçlarınıza cevap vermesi trapez sac özellikleri ile alakalı en ideal çözümlerden biri olur.

Çatılarda ve cephelerde çevresel etkileri minimum seviyeye çekmek adına kullanılmaktadır. Bu sayede hem görsel hem de işlevsel olarak başarılı bir üründür. Isı yalıtımının çok gerekli olmadığı tarımsal ve endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca pratik depo tasarımlarında da trapez sac ile karşı karşıya kalmak mümkündür.

Sac Fiyatları

Sac fiyatları, kullanım alanına ve kalınlıklarına göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle de trapez sacla yapılandırılmış alanlarda nasıl bir maliyetin ortaya çıkacağı merak edilmektedir. Bu kapsamda kullanılacak sacın özellikleri ve kalitesi fiyatları doğrudan belirleyecektir. 

Siz de trapez sacın kullanımıyla hem kaliteli bir sonuç elde edebilir hem de ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz. Ateş Çit Sistemleri olarak trapez sac ihtiyaçlarınıza cevap verirken kalite odaklılığı da elde etmenizi amaçlıyoruz. Bu çerçevede sizlerden gelen talepleri en iyi şekilde karşılama hedefi güdüyoruz. O halde yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçerek beklentilerinize uygun çözümler üretmek. Kalite ve çok daha fazlası için size özel seçenekler sunmayı amaçlıyoruz.