Kauçuk Zemin

Epdm Zemin Kaplaması

EPDM zemin kaplaması ile spor sahalarında harika bir sonuç elde etmek mümkün! Yüzey kaplama seçenekleri sayesinde hem spor alanları daha kullanışlı olur hem de kaliteli bir sonuç elde edilir. Ateş Çit Sistemleri olarak EPDM zemin kaplamayla alakalı olarak size özel hizmetler vaat ediyoruz.

Spor alanlarında kullanılan EPDM zemin çözümleri, EPDM granül adı verilen madde ile çocuklara özel bir alan oluşturulmaktadır. Çocukların düşmesi durumunda yaralanmaları ya da canlarının acımasını önlemek adına EPDM granül tercih edilmektedir. Elastik bir yapıya sahip olması ve darbeleri emmesi sayesinde EPDM zemin kaplamaları oldukça başarılıdır. 

EPDM Zemin Kaplaması Boyanır mı?

Zemin kaplaması yapılırken en çok dikkat edilen konulardan bir tanesi de çocuk oyun alanlarının renklendirilmesidir. Bu bağlamda zemin kaplamalarının renkli ve çocukların ilgisini çekecek özelliklerde olması gerekmektedir. Ancak EPDM kaplamalar hiçbir şekilde boyanmaz. Çünkü granül kendiliğinden renkli bir üründür. Farklı renk ve özelliklerle tasarlandığından kaliteli bir sonuç ortaya çıkarır.

Renkleri farklı olurken kullanım alanları da oldukça çeşitli olan EPDM kaplamalar sadece çocuk oyun alanlarında kullanılmamaktadır. Farklı renkleri sayesinde bu kaplamaların aşağıdaki alanlarda kullanılması muhtemeldir.

  • Futbol alanları,
  • Çok amaçlı sahalar,
  • Basket ve voleybol alanları,
  • Çocuk parkları.

Bu alanlarda kullanılabilen zemin kaplaması sadece işlevsel olmasıyla değil aynı zamanda kaliteyi sunmasıyla da ilgi çekicidir. Bu nedenle de en başarılı alternatifleri yakalamak adına Ateş Çit Sistemleri ile alakalı detaylara daha yakından bir göz atmalısınız. 

EPDM Kaplama Fiyatları

Ateş Çit Sistemleri olarak ihtiyaçlarınıza en uygun alternatifleri sizlerle buluştururken kaliteden yana asla taviz vermiyoruz. Bu çerçevede de fiyatları en ideal seviyelere çekmeyi başarıyoruz. Siz de kaliteli, kullanışlı ve sonuçlarıyla memnun edici bir EPDM zemin kaplaması talebinde bulunabilirsiniz.

Uygulama konusunda profesyonel ekibimizle keşif işlemleri sonrasında nasıl bir projelendirme yapılacağına karar veriyoruz. Proje tasarımı ve bütçeleme ile sizin için en başarılı seçenekleri ön plana çıkarıyoruz. Size sadece kaliteli, kullanışlı ve her anlamda beklentilerinize cevap veren bir seçenekten fayda sağlamak kalıyor. O halde tercihinizi hemen yapın!